mc.yandex.ru

Producent oświetlenia LED Lediko – dane kontaktowe

Lediko oferuje oprawy przemysłowe LED oraz moduły oświetleniowe do wykorzystania specjalistycznego. Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu projektowania i wykonawstwa systemów oświetleniowych wraz z automatyką w obiektach przemysłowych i komercyjnych. Wykonujemy też oświetlenie uliczne i architektoniczne, oferujemy lampy stanowiskowe i warsztatowe, systemy zapewniające doświetlanie roślin za pomocą LED oraz moduły i lampy na zamówienie.

Współpracujemy z Klientami z całego kraju, a także z kontrahentami zagranicznymi. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami i usługami, serdecznie prosimy o kontakt. Zapraszamy również do skorzystania z formularza oszczędności oraz formularza dotyczącego projektowania modułów LED.


SIEDZIBA

LedikoPro Sp. z o.o. 
Grabiszyńska 241
53-234 Wrocław

 

 


KONTAKT

Telefon: +48 660 894 357
E-mail:

 

 

Mapa Lediko

Skontaktuj się z nami za pomocą jednego z poniższych formularzy:

Formularz kontaktowy   

 

Formularz oszczędności

 

Zaprojektuj moduł LED  

 

Oferty pracy i praktyk   Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.lediko.com oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LEDIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w upadłości, 54-427 Wrocław, Duńska 13, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem , bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny