Lampy LED - oświetlenie diodowe miejsca pracy i nie tylko

Lediko to producent oświetlenia LED wyspecjalizowany w oprawach przemysłowych o różnych parametrach i zastosowaniu. Mamy doświadczenie w takich dziedzinach jak m.in. oświetlenie hal, magazynów wysokiego składowania, obiektów użyteczności publicznej, dróg komunikacyjnych, stref mieszkalnych i wielu innych. Jesteśmy w stanie wykonać również oświetlenie warsztatowe i oświetlenie stanowisk pracy. Lampy przemysłowe naszej produkcji w technologii LED High Bay są niezwykle efektywne i energooszczędne, dzięki czemu modernizacja oświetlenia w przedsiębiorstwie pozwala na znaczne ograniczenie jego wydatków na energię. Projektujemy także lampy do roślin oświetlające uprawy bez dostępu światła lub doświetlenie uzupełniające dla upraw szklarniowych. Poznaj projekty naszych lamp.

 

Lampy przemysłowe LED – nasza oferta

INLENE

INLENE
- to skalowalna, modułowa lampa przemysłowa, którą niezwykle łatwo przystosować do różnych wymagań i zastosowań. Jest niezawodna nawet w trudnych warunkach, m.in. dzięki klasie szczelności IP65. Równocześnie jest bardzo wydajna oraz zoptymalizowana pod kątem maksymalizacji oszczędzania energii.
Czytaj więcej

 

 

ALVA frontALVA -
to lampa przemysłowa LED o unikalnej budowie profili o trójkątnym przekroju. Dzięki temu kurz, pył czy wióry nie osadzają się na oprawie, a sama konstrukcja jest bardzo solidna i wytrzymała. To sprawia, że lampa ta doskonale spisuje się w środowisku firm zajmujących się produkcją żywności, gdzie wymagana jest łatwość w czyszczeniu oraz odporność na osadzanie się zanieczyszczeń (standardy HACCP).
Czytaj więcej

 

STEVE 0

 


STEVE -
to bardzo energooszczędna i bardzo żywotna lampa IP65, mogąca pracować przez tysiące godzin w różnych warunkach. Dzięki swoim unikalnym cechom i budowie, znaczną większość energii elektrycznej zamienia w światło, a nie w ciepło. Jej dodatkowym atutem jest lekka i płaska konstrukcja, co wpływa na łatwy montaż oraz konserwację.
Czytaj więcej

 

 

Lampy warsztatowe LED

ESLENE

ESLENE
- to warsztatowa lampa liniowa LED o modułowej konstrukcji, mocowana za pomocą neodymowych magnesów do wybranych powierzchni po to, by móc oświetlić najbardziej nietypowe oraz trudne miejsca. W zależności od potrzeb bez żadnych przeszkód można połączyć ją w dwa lub trzy segmenty, nie martwiąc się o moc, która automatycznie dopasuje się sama.
Czytaj więcej

 

 

Lampa uliczna LED

CLEVEOCLEVEO - to połączenie wydajności, oszczędności i wydłużonego okresu użytkowania wraz z maksymalizacją oszczędności energii. To nowoczesny metalohalogen LED uzupełniony o możliwość łatwego sterowania światłem w zależności od pory nocy i warunków atmosferycznych oraz lepsze odwzorowanie barw dzięki markowym diodom.
Czytaj więcej

 

  

Lampa do roślin LED – doświetlanie roślin

 

AGRALENEAGRALENE
 
- oświetlenie, które zwiększa opłacalność upraw dzięki znacznemu obniżeniu zużycia energii. Dzięki jego dopasowaniu do potrzeb roślin możliwa jest szybsza i efektywniejsza fotosynteza, co wpływa na szybkość wzrostu, jakość i wielkość upraw.
Czytaj więcej