mc.yandex.ru

Oprawy przemysłowe LED i technologia LED High Bay – nasza oferta

Lediko to producent oświetlenia LED wyspecjalizowany w oprawach przemysłowych o różnych parametrach i zastosowaniu. Mamy doświadczenie w takich dziedzinach jak m.in. oświetlenie hal, magazynów wysokiego składowania, obiektów użyteczności publicznej, dróg komunikacyjnych, stref mieszkalnych i wielu innych. Jesteśmy w stanie wykonać również oświetlenie warsztatowe i oświetlenie stanowisk pracy. Lampy przemysłowe naszej produkcji w technologii LED High Bay są niezwykle efektywne i energooszczędne, dzięki czemu modernizacja oświetlenia w przedsiębiorstwie pozwala na znaczne ograniczenie jego wydatków na energię. Projektujemy także lampy do roślin oświetlające uprawy bez dostępu światła lub doświetlenie uzupełniające dla upraw szklarniowych. Poznaj projekty naszych lamp.

Inwestycja w technologię LED High Bay z pewnością się Państwu opłaci – jej koszty zwrócą się bardzo szybko. Za jej wyborem przemawiają również niskie koszty eksploatacji i konserwacji oraz najwyższa jakość oświetlenia LED. Montaż oświetlenia przemysłowego działającego w technologii LED High Bay to gwarancja najwyższej jakości światła o wysokiej produktywności i poziomie bezpieczeństwa.

 

Oprawy przemysłowe LED: klasa szczelności IP65 – nasza oferta lamp

IP65

Zapraszamy do zapoznania się z opisami naszych opraw przemysłowych LED. Przy zapoznawaniu się z opisami naszych produktów warto zwrócić uwagę na klasę szczelności IP65. Skrót IP pochodzący od zwrotu „Index of Protection” oznacza współczynnik ochrony urządzeń elektrycznych, w tym naszych opraw przemysłowych LED. Lampy w klasie szczelności IP65 to gwarancja dobrego wyboru i efektywnego działania.

 

 

Lampy przemysłowe LED – nasza oferta

 

Niezawodna i uniwersalna

INLENE


INLENE
- to skalowalna, modułowa lampa przemysłowa, którą niezwykle łatwo przystosować do różnych wymagań i zastosowań. Jest niezawodna nawet w trudnych warunkach, m.in. dzięki klasie szczelności IP65. Równocześnie jest bardzo wydajna oraz zoptymalizowana pod kątem maksymalizacji oszczędzania energii.
Czytaj więcej

Do trudnych warunków

ALVA glowne


ALVA
- to lampa przemysłowa LED o trójkątnym przekroju profili. Dzięki temu kurz, pył czy wióry nie osadzają się na oprawie, a sama konstrukcja jest bardzo solidna i wytrzymała. Lampa ta doskonale spisuje się w środowisku firm produkujących żywność, gdzie wymagana jest łatwość w czyszczeniu oraz odporność na osadzanie się zanieczyszczeń (standardy HACCP).
Czytaj więcej

Maksimum oszczędności

STEVE gl


STEVE
-
to bardzo energooszczędna i bardzo żywotna lampa IP65, mogąca pracować przez tysiące godzin w różnych warunkach. Dzięki swoim unikalnym cechom i budowie, znaczną większość energii elektrycznej zamienia w światło, a nie w ciepło. Jej dodatkowym atutem jest lekka i płaska konstrukcja, co wpływa na łatwy montaż oraz konserwację.
Czytaj więcej

 

 

Oświetlenie warsztatowe LED

Oferujemy najwyższej jakości oświetlenie warsztatowe LED. Nasze lampy warsztatowe LED odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Ich jasne światło zapewnia doskonałą widoczność i jasność dostosowaną do potrzeb użytkowników. Oświetlenie warsztatowe LED jest również bardzo żywotne i odporne np. na wstrząsy czy działanie wody i kurzu. Z pewnością nie pożałują Państwo tego wyboru, jeśli szukacie dobrych lamp warsztatowych.

 

ESLENE


ESLENE
- to warsztatowa lampa liniowa LED o modułowej konstrukcji, mocowana za pomocą neodymowych magnesów do wybranych powierzchni po to, by móc oświetlić najbardziej nietypowe oraz trudne miejsca. W zależności od potrzeb bez żadnych przeszkód można połączyć ją w dwa lub trzy segmenty, nie martwiąc się o moc, która automatycznie dopasuje się sama. Ten model to dobry przykład nowoczesnej lampy liniowej LED o dużej żywotności i doskonałych parametrach technicznych. Oferowane przez nas lampy liniowe LED są również bezkonkurencyjne jeśli chodzi o funkcjonalność, trwałość i bezpieczeństwo działania. Wymiana tradycyjnych świetlówek na lampy liniowe LED będzie z pewnością dobrą decyzją.
Czytaj więcej

 

 

Lampy uliczne LED: metahalogeny

Nasza oferta lamp ulicznych LED uwzględnia potrzeby nowoczesnych miast oraz ich mieszkańców. Wybór metahalogenów i oświetlenia LED zapewnia skuteczne i bezpieczne oświetlenie ulic, chodników i poboczy. Lampy uliczne LED mogą znaleźć również zastosowanie przy oświetlaniu parków, placów czy parkingów. Warto również pamiętać, że nowoczesne metahalogeny LED są rozwiązaniem energooszczędnym i żywotnym, a zastosowane w nich technologiczne innowacje pozwalają dostosowywać jasność światła do panujących warunków. Nasze lampy uliczne LED wyróżniają się również ciekawymi formami i atrakcyjnym wizualnie wzornictwem.

 

CLEVEO - to połączenie wydajności, oszczędności i wydłużonego okresu użytkowania wraz z maksymalizacją oszczędności energii. To nowoczesny metalohalogen LED uzupełniony o możliwość łatwego sterowania światłem w zależności od pory nocy i warunków atmosferycznych oraz lepsze odwzorowanie barw dzięki markowym diodom.
Czytaj więcej

cleveo front

 

  

Lampy LED do doświetlania roślin

Projektujemy także lampy LED do doświetlania roślin oświetlające uprawy bez dostępu światła lub doświetlenie uzupełniające dla upraw szklarniowych. Wybierając nasze lampy LED do doświetlenia roślin, otrzymują Państwo energooszczędną i efektywną technologię, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Z ich pomocą można stworzyć optymalne warunki do rozwoju roślin, w tym uzyskać oczekiwaną szybkość ich wzrostu. Nasze lampy LED do doświetlania roślin są dobrym rozwiązaniem zarówno dla fazy kwitnienia, jak i fazy wegetatywnej.

AGRALENE


AGRALENE
 
- oświetlenie, które zwiększa opłacalność upraw dzięki znacznemu obniżeniu zużycia energii. Dzięki jego dopasowaniu do potrzeb roślin możliwa jest szybsza i efektywniejsza fotosynteza, co wpływa na szybkość wzrostu, jakość i wielkość upraw.
Czytaj więcej

 

 

Lampy stanowiskowe

Lampy stanowiskowe znajdują zastosowanie w takich miejscach jak maszyny przemysłowe, stacje montażowe czy biura – czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne oświetlenie miejsca lub stanowiska pracy. Mogą one występować m.in. jako lampy przemysłowe czy warsztatowe. Dobre lampy stanowiskowe powinny być również przystosowane do pracy w trudnych warunkach i wymagających środowiskach. Przy zakupie oświetlenia stanowiskowego do fabryki czy warsztatu warto wybrać to pochodzące od uznanego producenta. Nasze energooszczędne lampy stanowiskowe to nie tylko gwarancja wydajnego i skutecznego działania, ale też oszczędności za rachunkach za energię elektryczną. Właściwe oświetlenie miejsca pracy to absolutna podstawa, jeśli ma ona być bezpieczna i efektywna. Wszyscy Klienci poszukujący zaawansowanych technologii do oświetlania stanowisk pracy znajdą je w naszej ofercie.

 

Oświetlenie hal i magazynów

W naszym asortymencie opraw przemysłowych i lamp LED znajdują się również lampy do oświetlenia hal produkcyjnych i magazynów. Nasze najwyższej jakości, nowoczesne lampy magazynowe LED rozświetlą każde wnętrze, zapewniając najwyższy komfort pracy zatrudnionym w nich osobom. Do tego proponowane przez nas przemysłowe oświetlenie LED jest wydajne i energooszczędne, co sprawia, że zużycie energii i koszty eksploatacyjne w takich miejscach są zdecydowanie niższe. Lampy magazynowe LED dostępne w naszej ofercie są bardzo żywotne i sprawne, gotowe do pracy nawet w wymagających środowiskach. Innowacyjne technologie zastosowane w naszym oświetleniu LED hal i magazynów czyni z nich produkty uniwersalne, dostosowane do potrzeb różnych obiektów przemysłowych. Ich popularność wśród Klientów jest więc w pełni zasłużona.

 

Lampy hermetyczne LED

Nasza oferta obejmuje nowoczesne lampy hermetyczne LED, doskonałe do użytku w pomieszczeniach gospodarczych, technicznych, idealne do wykorzystania jako lampy magazynowe czy przemysłowe. Są to oprawy przemysłowe o wysokiej klasie szczelności IP65, mogą być więc stosowane również w pomieszczeniach o wyższej wilgotności lub zapyleniu. Lampy hermetyczne LED są do tego energooszczędne i wydajne w porównaniu do tradycyjnych opraw oświetleniowych. Dzięki temu, że są wykonane z najwyższej jakości materiałów, są bardzo żywotne i funkcjonalne. Lampy hermetyczne LED emitują bezpieczne jasne światło w ciepłej lub zimnej barwie, pozbawione szkodliwego promieniowania IR i UV. Do tego są łatwe w montażu i eksploatacji.

 

Lampy w technologii Dali

Pod skrótem Dali ukrywa się technologia Digital Addressable Light Interface, czyli cyfrowy interfejs sterowania oświetleniem. Zastosowanie lamp działających według technologii Dali pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w budynku zaplanowanie rozmieszczenia opraw nawet jeszcze przed postawieniem ścian działowych. Lampy w systemie Dali są opłacalne z ekonomicznego punktu widzenia, gdyż zapewniają oszczędność (nawet do 25%) na rachunkach za energię elektryczną np. w dużych biurowcach czy obiektach przemysłowych. Możliwość programowania sterowania światłem na dużych przestrzeniach stwarza wprost nieograniczone możliwości, które nie były dostępne przed pojawieniem się lamp Dali.