Lampy LED - oświetlenie diodowe

Mamy doświadczenie w oświetlaniu hal, magazynów wysokiego składowania, obiektów użyteczności publicznej, dróg komunikacyjnych, stref mieszkalnych i wielu innych. Projektujemy także lampy oświetlające uprawy bez dostępu światła lub doświetlenie uzupełniające dla upraw szklarniowych. Poznaj projekty naszych lamp.

 

Lampy przemysłowe

INLENE

INLENE
- to skalowalna, modułowa lampa przemysłowa, dająca się łatwo przystosować do różnych wymagań i zastosowań. Rónocześnie jest bardzo wydajna oraz zoptymalizowana pod kątem maksymalizacji oszczędzania energii.
Czytaj więcej

 

 

 

 

 

XLENE oprawyXLENE -
to zarówno funkcjonalna,  użyteczna jak i estetyczna lampa przemysłowa, łącząca wzornictwo z inżynierią, dając niespotykaną wcześniej jakość. Dzięki różnym usprawnieniom, obejmującym między innymi zmieniony kształt belek, udało nam się sprawić, że na oprawach XLENE praktycznie nie osadzają się zanieczyszczenia. Ma to szczególne znaczenie w miejscach, gdzie np.: produkowana jest żywność.
Czytaj więcej

 

 

STEVE 0

 


STEVE
to lampa bardzo energooszczędna i bardzo żywotna, mogąca pracować przez tysiące godzin w różnych warunkach. Dzięki swoim unikalnym cechom i budowie, większą ilość energii elektrycznej zamienia w światło, a nie na ciepło. Jej dodatkowym atutem jest lekka i płaska konstrukcja, co wpływa na łatwy montaż oraz konserwację.
Czytaj więcej

 

 

 

Lampa warsztatowa

ESLENE

ESLENE
- to modułowa lampa warsztatowa mocowana za pomocą neodymowych magnesów do wybranych powierzchni po to, by dotrzeć i oświetlić najbardziej nietypowe oraz trudne miejsca. W zależności od potrzeb bez żadnych przeszkód można połączyć ją w dwa lub trzy segmenty, nie martwiąc się o moc, która automatycznie dopasuje się sama.
Czytaj więcej

 

 

 

Lampa uliczna

CLEVEOCLEVEO - to połączenie wydajności, oszczędności, wydłużonego okresu użytkowania wraz z maksymalizacją oszczędności energii. Do tego dołożyliśmy możliwość łatwego sterowania światłem w zależności od pory nocy i warunków atmosferycznych, oraz lepsze odwzorowanie barw dzięki markowym diodom LED.
Czytaj więcej

 

 

 

Lampa do doświetlania roślin

AGRALENEAGRALENE
 
- oświetlenie, które zwiększa opłacalność upraw dzięki znacznemu obniżeniu zużycia energii. Dzięki jego dopasowaniu do potrzeb roślin poprawia się efekt fotosyntezy, a tym samym szybkość wzrostu, jakości i wielkości roślin.
Czytaj więcej