mc.yandex.ru

Oprawy przemysłowe LED i technologia LED High Bay – nasza oferta

Lediko jest czołowym polskim producentem energooszczędnych lamp LED. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji opraw przemysłowych o różnych parametrach i zastosowaniu, przeznaczonych do użytkowania w halach produkcyjnych, magazynach wysokiego składowania oraz innych obiektach przemysłowych. Zajmujemy się produkcją specjalistycznych lamp LED, które sprawdzą się jako oświetlenie stanowiska pracy w warsztatach, serwisach, montażowniach i innych zakładach przemysłowych. Nasza oferta obejmuje również lampy do doświetlania roślin szklarniowych, uliczne lampy LED, lampy stanowiskowe oraz lampy w technologii Dali. Modernizacja oświetlenia z wykorzystaniem naszych energooszczędnych lamp LED pozwala na zauważalną redukcję kosztów energii elektrycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem profesjonalnego oświetlenia LED.

W swojej ofercie posiadamy:

Lampy przemysłowe LED
Lampy uliczne LED
Lampy specjalistyczne:
Oświetlenie warsztatowe LED
Lampy LED do roślin

Lampy stanowiskowe

Lampy stanowiskowe znajdują zastosowanie w takich miejscach jak maszyny przemysłowe, stacje montażowe czy biura – czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne oświetlenie miejsca lub stanowiska pracy. Mogą one występować m.in. jako lampy przemysłowe czy warsztatowe. Dobre lampy stanowiskowe powinny być również przystosowane do pracy w trudnych warunkach i wymagających środowiskach. Przy zakupie oświetlenia stanowiskowego do fabryki czy warsztatu warto wybrać to pochodzące od uznanego producenta. Nasze energooszczędne lampy stanowiskowe to nie tylko gwarancja wydajnego i skutecznego działania, ale też oszczędności za rachunkach za energię elektryczną. Właściwe oświetlenie miejsca pracy to absolutna podstawa dla zachowania bezpieczeństwa i efektywności. Wszyscy Klienci poszukujący zaawansowanych technologii do oświetlania stanowisk pracy znajdą je w naszej ofercie.

 

Lampy w technologii Dali

Pod skrótem Dali ukrywa się technologia Digital Addressable Light Interface, czyli cyfrowy interfejs sterowania oświetleniem. Zastosowanie lamp działających według technologii Dali pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w budynku, umożliwiając zaplanowanie rozmieszczenia opraw jeszcze przed postawieniem ścian działowych. Lampy w systemie Dali są opłacalne z ekonomicznego punktu widzenia, gdyż zapewniają oszczędność (nawet do 25% w porównaniu z innymi lampami Lediko) na rachunkach za energię elektryczną np. w dużych biurowcach czy obiektach przemysłowych. Możliwość programowania sterowania światłem na dużych przestrzeniach stwarza wprost nieograniczone możliwości, które nie były dostępne przed pojawieniem się lamp Dali.