mc.yandex.ru

Profesjonalne oświetlenie LED – misja i wartości LEDIKO

Poznaj najważniejsze zasady naszego biznesu i zobacz, co nami kieruje. 

Misja Lediko

 

Tak brzmi misja LEDIKO. Jest ona zbudowana i realizowana na fundamencie wartości: Zespołowość, Rozwój, Odpowiedzialność, Kreatywność i Efektywność.
Wartości te jednoznacznie definiują sposób, w jaki działamy – jak projektujemy oraz produkujemy oświetlenie.

Oferujemy oświetlenie, które działa lepiej, jest wykonane staranniej, bardziej energooszczędne, poprawia widoczność i bezpieczeństwo, redukuje zmęczenie, pozwala wydobyć niewidoczne szczegóły z mroku. Wszystkie nasze produkty są niezwykle dopracowane i stworzone z myślą o użytkownikach. Udoskonalamy każdą technologię, z jaką się zetkniemy, tworząc wyjątkowe produkty, które wspierają naszych Klientów w ich działalności. Dzięki temu możemy dostarczać naszym Klientom lampy LED – przemysłowe, uliczne i nie tylko – o najwyższej jakości.

Naszą misję wypełniamy zespołowo. Zespołowość rozumiemy tak, jak rozumieli ją muszkieterowie, tak, jak rozumieją ją sportowcy drużyny narodowej i tak, jak ją rozumieją żołnierze sił specjalnych. Duch zespołowości dotyczy wszystkich pracowników LEDIKO i rozszerza się na naszych dostawców oraz obecnych i przyszłych Klientów. Wspólnie z nimi osiągamy założone cele. Wspieramy się. Pomagamy sobie. Pamiętamy jednak, że łańcuch jest tak silny, jak jego najsłabsze ogniwo. Ta myśl sprawia, że odpowiedzialność za losy zespołu spoczywa indywidualnie na każdym z nas.

 

Znaczenie naszego logo:

 

Logo

misja

Człon "LED"

Pomysł na nazwę firmy powstał w 2003 roku. Składa się z członu LED, który jasno wskazuje na to, czym się dokładnie zajmujemy.

Końcówka "iko"

Druga część wyrazu LEDIKO odpowiada za zmiękczenie nazwy, aby dobrze i melodyjnie się wymawiała. Dlaczego wybraliśmy literę "k", a nie "c"? Ponieważ chcemy pokazać, że jesteśmy firmą z polskimi korzeniami.

Kropka nad "i"

Ma dla nas metaforyczne znaczenie. Swoim obłym kształtem symbolizuje Słońce, które jest życiodajnym i najlepszym źródłem światła znanym człowiekowi. Dla nas jest także podkreśleniem naszego pozytywnego stosunku do ekologii.

Litera "L"

Zaczynając nazwę wielką literą chcieliśmy pokazać, że jesteśmy już dojrzałą firmą z doświadczeniem oraz długą historią biznesową na rynku.

Krawędzie liter

Stosując w naszym logo ostre i łagodne linie chcieliśmy zobrazować, że jesteśmy równocześnie techniczni i precyzyjni oraz mamy spokojne i humanistyczne podejście.

Kolorystyka

Czarno-biała kolorystyka logo wskazuje na stabilność oraz profesjonalizm naszej firmy.

Zwrot "leding the way"

Ten zwrot ma znaczenie metaforyczne oraz bezpośrednie: wyznaczamy trendy; wskazujemy rozwiązania; diodami LED oświetlamy drogę do celu.

 

 Poznaj nasze produkty