mc.yandex.ru

Oferty pracy

LEDIKO to efekt marzeń i pełnego poświęcenia dla idei oświetlenia LED. Nasza firma pasję wpisuje we wszystkie aspekty swojego funkcjonowania. Dlatego poszukujemy ludzi z energią i motywacją do działania. Szukamy osób na następujące stanowiska: 

 

HANDLOWIEC NA MEDAL
Doświadczony Handlowiec w branży B2B 

Magik sprzedazy

 

Jeśli jesteś odważny w bezpośrednim kontakcie z klientem, potrafisz aktywnie słuchać, wiesz, jak prowadzić konkretną rozmowę z nutką fantazji i interesuje Cię sprzedaż produktów LED, to ta oferta jest dla Ciebie. 

Czytaj więcej

INŻYNIER KONSTRUKTOR
Projektant opraw oświetleniowych LED

Inzynier Konstruktor

 

Oferta pracy dla osób, dla których programy SolidWorks lub Autocad nie mają tajemnic, czytanie dokumentacji technicznej to przyjemna lektura, a stanowisko Starszego Projektanta to cel na liście marzeń.

Czytaj więcej

ZŁOTA RĄCZKA
Montażysta

Zlota raczka

 

Jeśli Twoje drugie imię to Precyzja oraz możesz pochwalić się dobrymi zdolnościami manualnymi, to ta oferta Cię zainteresuje. Natomiast nas zainteresuje, jeśli posiadasz już doświadczenie przy montażu lub potrafisz lutować.

Czytaj więcej 

 

 

Oferty praktyk

 

MISTRZ LABORATORIUM

Mistrz laboratorium

 

Od zera do bohatera - czyli poszukujemy osób (niekoniecznie z doświadczeniem) na praktyki w laboratorium. W planach m. in. realizacja projektów elektronicznych, lutowanie, przygotowywanie prototypów, układania elementów na płytkach PCB - i inne!

Czytaj więcej