mc.yandex.ru

Referencje dla firmy LEDIKO

Wymagania dotyczące jakości i efektywności projektu firma spełniła w całości. Zespół firmy LEDIKO wykazał się koniecznym profesjonalizmem oczekiwanym od naszych dostawców.
Zobacz oryginalne referencje
Dorota Tołkacz Firma Mirosław Wróbel sp. z o.o.
Na bazie dotychczasowej współpracy z firmą możemy zdecydowanie polecić LEDIKO, jako dostawcę opraw przemysłowych LED dla wymagających Klientów. Zarówno na etapie przygotowania inwestycji, jak i na etapie obsługi w czasie instalacji firma LEDIKO staje na wysokości zadania. Oprawy były dostarczone zgodnie z harmonogramem prac budowlanych. Wymagane normy są spełnione zgodnie z założeniami. W przypadku nietypowych zadań, jak montaż opraw do suwnic, czy też w warunkach zewnętrznych pod wiatą, również produkty się sprawdziły. Obsługa posprzedażowa jest na dobrym poziomie. Firma reaguje szybko i z zaangażowaniem.
Zobacz oryginalne referencje
Marcin Lekner Firma P.P.H.U. Kraft
Wybraliśmy LEDIKO ze względu na jakość ich produktów oraz kompleksowe wsparcie techniczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą LEDIKO, dlatego możemy polecić LEDIKO jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego.
Zobacz oryginalne referencje.
Vit Kovarik Argia s.r.o.
Firma LEDIKO wykonała dla nas niezawodne moduły LED na zamówienie, które zostały zastosowane we Wrocławskiej Fontannie Multimedialnej.
Zobacz oryginalne referencje.
Jan Gutkowski Firma Gutkowski
LEDIKO okazało się rzetelnym partnerem, jego pracownicy wykazali się profesjonalizmem, a produkt spełnił nasze wysokie oczekiwania jakościowe. Możemy polecić LEDIKO Sp. z o.o. jako wiarygodnego Partnera w projektowaniu, produkowaniu i wdrażaniu systemów oświetleniowych w technologii LED. Wyliczenia oszczędności, jakie przeprowadziliśmy, wykazują, że inwestycja w oświetlenie LED zwróci się w okresie 12 miesięcy od daty zainstalowania nowych opraw INLENE.
Zobacz oryginalne referencje.
Tomasz Graj Nicromet
Polecam firmę LEDIKO jako solidnego partnera w zakresie dostaw opraw oświetleniowych LED.
Zobacz oryginalne referencje.
Maciej Winiarski KMC Services Sp. z o.o.
Polecamy firmę LEDIKO jako solidnego partnera w zakresie dostawy opraw oświetleniowych przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości realizacji.
Zobacz oryginalne referencje.
Jerzy Rymarowicz Elektromont
Rekomenduję firmę LEDIKO, jako solidną i wiarygodną, która w terminie wywiązała się z realizacji zamówienia.
Zobacz oryginalne referencje.
Henryk Kowalski Cargill
Firma LEDIKO charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami, terminowością wykonywanych usług oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą.
Zobacz oryginalne referencje.
Leszek Waś Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych 

Chcesz również zostać zadowolonym Klientem? Zapraszamy do działu Kontakt