mc.yandex.ru

Lampy specjalistyczne


Oferta Lediko obejmuje lampy specjalistyczne przeznaczone do oświetlania trudno dostępnych miejsc w warsztatach oraz innych zakładach przemysłowych, a także do doświetlania upraw szklarniowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji oświetlenia LED możemy zaproponować naszym Klientom rozwiązania pozwalające na obniżenie zużycia energii elektrycznej oraz kosztów konserwacji i serwisowania. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi rodzajami lamp specjalistycznych znajdujących się w naszym asortymencie.


Lampy warsztatowe LED


Lampy warsztatowe LED przeznaczone są do doświetlania trudno dostępnych i nietypowych miejsc w warsztatach oraz innych zakładach przemysłowych (np. stoczniach), a także podczas prac terenowych i serwisowania obiektów przemysłowych. Dzięki niezwykle jasnemu światłu z możliwością dokładnej regulacji, zapewniającemu doskonałą widoczność w każdych warunkach, nasze oświetlenie warsztatowe LED sprosta nawet najbardziej wymagającym warunkom. Lampy warsztatowe LED wyprodukowane przez naszą firmę wyróżniają się także długą żywotnością i odpornością na wstrząsy oraz działanie wody i kurzu.


Lampa LED ESLENE

ESLENE


ESLENE – to warsztatowa lampa liniowa LED o modułowej konstrukcji, mocowana za pomocą neodymowych magnesów do wybranych powierzchni po to, by móc oświetlić najbardziej nietypowe oraz trudne miejsca. W zależności od potrzeb bez żadnych przeszkód można połączyć ją w dwa lub trzy segmenty, nie martwiąc się o moc, która automatycznie dopasuje się sama. Ten model to dobry przykład nowoczesnej lampy liniowej LED o dużej żywotności i doskonałych parametrach technicznych.
Czytaj więcej


Lampy LED do roślin


Lampy LED do roślin przeznaczone są do doświetlania upraw szklarniowych z ograniczonym dostępem lub bez dostępu do światła, wydłużając naturalną długość dnia. Doświetlanie roślin za pomocą naszych lamp LED pozwala stworzyć idealne warunki dla ich rozwoju, co skutkuje szybszym wzrostem i zwiększonymi plonami, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia energii elektrycznej. Nasze lampy LED do doświetlania roślin są dobrym rozwiązaniem zarówno dla fazy kwitnienia, jak i fazy wegetatywnej.

 

Lampa LED Agralene

AGRALENE


AGRALENE – oświetlenie, które zwiększa opłacalność upraw dzięki znacznemu obniżeniu zużycia energii. Dzięki jego dopasowaniu do potrzeb roślin możliwa jest szybsza i efektywniejsza fotosynteza, co wpływa na szybkość wzrostu, jakość i wielkość upraw.
Czytaj więcej